100% Güvenli Ödeme
Anında Teslimat
Category
: Rise Online
Description

Rise Online Wold, yerli şirket olan RokoSoft tarafından geliştirilmiş Unreal Engine 4 (UE4) oyun motoruyla hazırlanmış ilk yerli MMORPG'dir.

Oyunda 2 ırkın mücadelesi konu olmaktadır. Protean ve Lunaskar. Tarafını seçen oyuncular 4 ana sınıf üzerinden seçim yapmaktadır. Bunlar Rogue, Warrior, Magician ve Priest sınıfıdır. Karakterinizi geliştirerek oynayacağınız bu oyunda, Death Valley haritasında rakiplerinizle karşılaşabilir onlarla rekabet edebilirsiniz. Dungeon, Crafting gibi etkinliklerle ise karakter gelişimini sağlayabilirsiniz.


Rise Online oynaması ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Ancak oyun içerisinde ücretli satın alımı bulunan bir mağazası mevcut. Bu mağazada karakterini görsel olarak güzelleştiren kostümler, karakterinin gelişimini hızlandırabilecek premium, experience kağıtları, potlar, petler ve binekler gibi bir çok ürün bulunmakta. Bu ürünleri satın almak için Rise Online Cash satın alıp, karakterinin gelişimini hızlandırabilirsiniz. Ayrıca Rise Online'da elde ettiğin goldu OyunSoft'a satabilir, karşılığında cash satın alabilirsin. Aynı zamanda gold satın alarak, karakterine eşya alabilir, karakterini güçlendirebilir, rakiplerinle amansız rekabete girebilirsin.


read more...