100% Güvenli Ödeme
Anında Teslimat
PS Plus Ekstra ve Premium Üyeleri Şubatta 10 Oyun Kaybediyor!

PS Plus Ekstra ve Premium Üyelerine Özel! Şubat 2024'te Kaybolacak 10 Oyunun Listesi

Şubat Ayında PS Plus Ekstra ve Premium'dan Ayrılacak Oyunlar

PS Plus Ekstra ve Premium Üyelerine Özel! Şubat 2024'te Kaybolacak 10 Oyunun Listesi


PS Plus Ekstra ve Premium üyeliklerine sahip kullanıcılar Şubat ayında 10 oyuna veda ediyorlar. PlayStation Plus'un Ekstra ve Premium seviyelerindeki üyeler, Şubat 2024'te 10 oyun erişimini kaybedecekler. PS Plus Ekstra aboneleri, abonelik hizmetleri kapsamında çeşitli oyunları oynayabilmekte; Premium kullanıcıları ise ek avantajlara sahip olmaktadır. Sony, PS Plus Ekstra ve Premium üyelerine her ay koleksiyona yeni oyunlar ekleyerek kataloglarını düzenli bir şekilde günceller. Ocak 2024 için PlayStation Plus Ekstra oyun listesi bu ayın başlarında açıklandı ve Resident Evil 2, Tiny Tina's Wonderlands: Next-Level Edition, LEGO City Undercover ve daha birçok oyunun hizmete gireceğini doğruladı. Premium aboneleri ayrıca Rally Cross, Legend of Mana ve Secret of Mana gibi oyunlara erişim elde edecek. Ancak her ay birçok oyun PS Plus'tan ayrılır ve şimdi hayranlar, Şubat 2024'te ise bir çok oyun bu listeden ayrılacak.


Sony, "Oynamak İçin Son Şans" adlı bir bölümü PlayStation Store'da güncelledi ve PS Plus Ekstra ve Premium'dan Şubat 2024'te ayrılacak oyunların listesini doğruladı. Şubat 2024 yılında ise PS Plus Ekstra ve Premium kullanıcıları Ace Combat 7: Skies Unknown, Hue, Thomas Was Alone, Resident Evil 7: Biohazard, Tacoma, Tekken 7, Oninaki, Lost Sphear, I am Setsuna ve Lost Words: Beyond the Page oyunlarına erişimleri kaybedecekler ve Sony oyunları tekrar getirmeyene kadar kütüphanelerine ekleyemeyecekler.


Şubat Ayında PS Plus Ekstra ve Premium'dan Ayrılacak Oyunlar


  • Ace Combat 7: Skies Unknown
  • Hue
  • I am Setsuna
  • Lost Sphear
  • Lost Words: Beyond the Page
  • Oninaki
  • Resident Evil 7: Biohazard
  • Tacoma
  • Tekken 7
  • Thomas Was Alone


Eğer kütüphanenizde bu oyunlar var ise ve çıkartırsanız Şubat ayından itibaren bu oyunlara bir daha erişim sağlayamayacaksınız. Resident Evil ve Tekken sevenler ise ellerini çabuk tutabilirler. Çünkü bu oyunların 20 Şubat gibi store'dan kaldırılacağı ön görülüyor. Sony bu oyunları ne zaman tekrar kütüphaneye ekler bilinmez ancak bir daha PS Plus avantajlarıyla bu oyunlara erişim sağlayamayabilirsiniz!PS Plus Ekstra ve Premium Üyeleri Şubatta 10 Oyun Kaybediyor!
PS Plus Ekstra ve Premium Üyeleri Şubatta 10 Oyun Kaybediyor!

PS Plus Ekstra ve Premium Üyeleri Şubat'ta 10 Oyuna Veda Ediyor!

Throne and Liberty Beta Kayıtları Başladı
Throne and Liberty Beta Kayıtları Başladı

Throne and Libery Beta kayıtları başladı!