100% Güvenli Ödeme
Anında Teslimat
Epic Games Bu Hafta İki Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Epic Games Bu Hafta İki Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Epic Games’ten Nasıl Ücretsiz Oyun Alınır?

Epic Games Bu Hafta İki Oyunu Ücretsiz Veriyor!


Özellikle ülkemizde ve Mena bölgesinde Steam’in dolar kuruna geçmesinden sonra Türk oyuncular Epic Games’e olan ilgilerini arttırdı. Epic Games, yıllardır oyunculara ücretsiz oyun dağıtıyor ve bunu yapmaya devam edecek. Bu zamana kadar GTA 5, Ark Survival gibi bir çok büyük oyunu ücretsiz olarak veren ve God Of War, RDR2 gibi oyunları indirimli fiyatlarıyla Türk ve dünyada ki bir çok oyuncuya hizmet veren Epic Games, bu haftada iki oyunu da ücretsiz vereceğini duyurdu.


Özellikle bilgisayarı düşük özelliklerde olan oyuncular, GeForce Now satın alarak bu oyunları uygun fiyatlarla oynayabilirler. Böylelikle sadece belirli bir ücret ödeyerek GeForce Now satın alarak Epic Games’in ücretsiz oyunlarını oynayabilirsiniz. Aynı zamanda Steam kütüphanesine de sahip olduğunuz oyunları da GeForce Now üzerinden oynayabilirsiniz. OyunSoft olarak GeForce Now’ı satın alabilirsiniz.


Epic Games’in bu hafta ki oyununa gelecek olursak, Epic Games Doki Doki Literature Club Plus ve Lost Castle oyunlarını ücretsiz olarak kütüphanesine ekledi. Team Salvato ekibi tarafından geliştirilen Doki Doki Literature Club Plus en iyi psikolojik korku oyunlarından biri olarak tanımlanıyor. Oyunun konusu ise bir lisede edebiyat kulübüne katılan oyuncular garip insanlarla karşılaşmaya başlıyor. Yapılan her seçimde ve yazılan her şiir ile oyunun hikayesi de değişiyor. Bu şekilde bulmacanın içerisinden sonu ortaya çıkarmanız ve oyunu tamamlamanız gerekiyor. Plus özelliği ise oyunda altı tane yeni farklı hikayenin kilidini açmış oluyor.


Lost Castle ise Hunter Studio tarafından geliştirilen RPG türünde Co-Op oynanabilen bir oyun. Özellikle bu tarz oyunları seven oyuncular için kaçırılmaması ve kütüphaneye eklenmesi gereken bir oyun.Epic Games’ten Nasıl Ücretsiz Oyun Alınır?


Öncelikle o hafta ücretsiz oyunları bulmanız gerekiyor. Oyunları bulduktan sonra bu hafta ki ücretsiz oyun olan Doki Doki Literature Club Plus ve Lost Castle’da yapacağınız gibi adımları takip etmeniz gerekiyor. Örneğin, bu hafta ücretsiz olan bu iki oyunu aşağıda bulunan adımları takip ederek alabilirsiniz.  


Adım: Epic Games Store’un web sitesi veya masaüstü uygulaması üzerinden oturum açın.

Adım: “Doki Doki Literature Club Plus” ve “Lost Castle” sayfasına girin.

Adım: Sağ taraftaki satın alma butonuna tıklayın.

Adım: İşlemin tamamlanmasını bekleyin.


Bu iki güzel oyun 15 Şubat’a kadar Epic Games tarafından ücretsiz olarak dağıtılacak. Daha sonra ise oyunlar tekrar eski fiyatları ya da farklı fiyatlarla satışa sunulacak. 


Epic Games Bu Hafta İki Oyunu Ücretsiz Veriyor!
Epic Games Bu Hafta İki Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Epic Games Bu Hafta İki Oyunu Ücretsiz Veriyor!

League Of Legends Şampiyon Yol Haritası : Ekim
League Of Legends Şampiyon Yol Haritası : Ekim

League Of Legends Şampiyon Yol Haritası: Ekim