100% Güvenli Ödeme
Anında Teslimat
2024 Yılında Çıkacak Oyunlar!

2024 Yılında Çıkacak Oyunlar!

  • İlk Oyunu Çok Beğenilen Hades 2

  • Star Wars Yeni Oyunu Geliyor. Star Wars Outlaws

  • Savaş ve Halkın Muazzam Birleşimi Frostpunk 2

2024 Yılında Çıkacak Oyunlar!


2024 yılına girmemiz ile birlikte en çok sorulan sorulardan birisi de 2024 yılında çıkacak oyunlar! Bir çok oyun sever, her sene olduğu gibi yeni oyunlarla tanışmanın heyecanı içerisinde. Şu an da çıkış tarihleri belli olan 15 heyecan verici oyun şimdiden beklemeye alındı. Elbette bu oyunlara ek olarak bir çok oyun piyasaya sürülecek, hatta sürpriz oyunlar bile görebileceğimizin hiç şüphesi yok. Ancak şu an için net olan bir çok oyun, oyuncular tarafından beklenmeye başladı bile.


Pandemi döneminde bir çok oyun geliştirmeyi durdurmuş ve 4 senenin ardından bir çok oyun firması artık oyunlarını son hızla geliştirmeye başlamıştı. Bunun en güzel örneği ise 2023 yılının son ayında duyurulan GTA 6 olmasına ek olarak, bir çok oyun firması kıyasıya yarışa girdi. Çıkacak oyunlar listesinde ise bir çok oyun, serilerin devamı niteliğinde. 2023 yılında ise bir çok oyun piyasaya sürülmüş ve bu oyunlar arasında en çok konuşulan oyunlar Baldur's Gate 3,The Legend of Zelda ve Alan Wake 2 gibi oyunlar olmuştu. Elbette Starfield çok beklenen oyun olmasına rağmen yaşadığı olumsuzluklardan dolayı bir çok oyuncu tarafından hayal kırıklığı yaşamasına neden olmuştu. 2024 yılında ise çıkacak yeni oyunlar, oyuncuları mutlu edebilecek türde.


Bir çok oyun firması geliştirmelerini şu an ya erteliyor ya da öne çekmeye çalışıyor. Çünkü 2025 yılında çıkacak olan GTA 6 ile kıyasıya rekabete kimse girmek istemediği açık. Listemizde yer alan oyunlardan ise mutlaka ertelenen ya da verilen tarihten önce çıkacak olanlar vardır. Ancak şu an için kesin gözüyle bakılan oyunlar, 2024 yılında oyuncularla buluşmaya hazır.


Hades 2

Senua's Saga: Hellblade 2

Black Myth: Wukong

Star Wars Outlaws

Frostpunk 2

Final Fantasy 7 Rebirth

S.T.A.L.K.E.R 2: Heart of Chornobyl

Prince of Persia: The Lost Crown

The Wolf Among Us 2

Dragon's Dogma 2

Skull and Bones

Little Nightmares 3

Blue Protocol

Windblown


isimli oyunlar oyuncularla buluşmaya hazır gözüyle bakılıyor.


Listede ki oyunlar dışında bir çok oyunda 2024 yılında çıkış yapacak. Ancak şu an için kesin gözüyle bakılan bu 15 oyunun 2024 yılında çıkacağı ve oyuncularla buluşacağı neredeyse kesin. Özellikle Hades, Frostpunk, The Wolf Among Us gibi oyunlar, oyuncuların en çok beğendiği oyunlar listesinde. Final Fantasy ise 7. oyunu olan Final Fantasy Rebirth oyununu 2024 yılında çıkaracağını açıklamıştı.


İşte bu oyunlardan bazılarının detayları:


İlk Oyunu Çok Beğenilen Hades 2Supergiant Games'in kreatörü olduğu efsanevi oyun Hades'in devamı, Hades'in babası Kronos'un merkezde olduğu destansı bir hikâyeye odaklanacak. Bu kez yeraltı dünyasının prensesiyle kurulan yeni bağlar ve çıkmazlarla dolu bir maceraya hazır olun. İlk oyunun zengin çeşitlilik yapısını sürdürecek olan bu devam oyunu, erken erişimle oyuncuların karşısına çıkacak ve Türkçe dil desteğiyle heyecan verici bir deneyim sunacak. Cehennem Prensesi'nin yeni serüveninde, mitolojik dünyanın derinliklerine dalış yapmaya hazır mısınız?


  • Çıkış Tarihi: 2024'ün 2. çeyreği (Nisan ya da Haziran ayları arasında)
  • Platform: PC


Star Wars Yeni Oyunu Geliyor. Star Wars Outlaws
"Ubisoft'un Star Wars evrenine dair yaptığı oyun, ışın kılıçlı bir karakterin öne çıkmasını beklediğimiz bir atmosfer sunsa da, kendi özgün estetiğini taşıyan ve oynanış fragmanında belirgin Mandalorian etkileri barındıran bir yapıya sahip. Hikâyesel olarak, serinin 5. ve 6. filmleri arasında geçecek olan bu oyun, galaktik macera severlere unutulmaz bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Ubisoft'un yaratıcı yaklaşımı ve Star Wars evreninin derinlikleri arasında keşfe çıkacak oyuncular için, bu oyun heyecan verici bir serüvenin kapılarını aralıyor."


  • Çıkış Tarihi: 2024
  • Platformlar: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5


Savaş ve Halkın Muazzam Birleşimi Frostpunk 2"Frostpunk'ın devam oyunu, ilk oyununun soğuk şehir yönetimi üzerine bıraktığı izleri 30 yıl sonrasında sürdürerek bizleri yeni bir dramatik hikâyeye sürükleyecek. Fragmanda gördüğümüz petrolün, ikinci oyunda kritik bir kaynak olarak öne çıkacağına dair ipuçları, oyunculara heyecan verici bir gelecek vadediyor. Soğuğa karşı başarıyla mücadele eden toplumun ana sorunu olan nüfus artışı, savaşlar ve zorlu kararlarla birlikte yeni zorluklara dönüşecek gibi görünüyor. Frostpunk serisinin bu devam oyunu, strateji tutkunlarını zorlu kararlar ve vahşi bir gelecekle dolu bir dünyaya davet ediyor."


  • Çıkış Tarihi: 2024
  • Platform: PC


2024 Yılında Çıkacak Oyunlar!
2024 Yılında Çıkacak Oyunlar!

2024 Yılında Çıkacak Oyunlar

Rise Online 8.0.3 Güncelleme Notları
Rise Online 8.0.3 Güncelleme Notları

Rise Online 8.0.3 Güncelleme Notları